Zdrowie i Medycyna

Internetowy serwis tematyczny!

Posted by admin On May - 23 - 2018
Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na intymne problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te bolączki i znacząco poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być używany też dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem jest polepszenie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.